Praktyczne informacje

Miejsce

MsMermaid – Conference Center at The Tides

ul. Wioślarska 8, 00-411 Warszawa

MsMermaid - Conference Center at The Tides

Dojazd do MsMermaid

Komunikacja miejska

Dworzec Centralny 07 – przystanek tramwajowy. Numery tramwajów dojeżdżających na miejsce konferencji to: 7,9,22,24,25. Należy wysiąść na przystanku Most Poniatowskiego 03, czas trwania przejazdu to ok. 7 minut

www.jaktrafic.pl/warszawa

www.ztm.waw.pl

Samochodem

Najłatwiej dojechać samochodem ulicą Wioślarską od strony Mostu Łazienkowskiego, skręcając w prawo przed budynkiem Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego (WTW).

Uwaga: nie ma lewoskrętu od Mostu Poniatowskiego, najbliższa możliwość zawrócenia – przy Torwarze/obok stadionu Legii.

Taxi

Ele Taxi
tel. +48 22 811 11 11

Hotele

Mercure Warszawa Grand

Krucza 28, 00-522 Warszawa

Zapraszamy do rezerwacji pokoi SUPERIOR ze śniadaniem w promocyjnej cenie 540 PLN* w hotelu Mercure Warszawa Grand
(Wszystkie ceny z podatkami i opłatami (dodatkowe opłaty lokalne, np. składka na rzecz kultury, opłaty kuracyjne, klimatyczne itp. są ewentualnie naliczane dodatkowo przez hotel na miejscu wg lokalnych taryf)
UWAGA: Promocja obowiązuje wyłącznie do dnia 06.09.2019r. Aby dokonać rezerwacji pokoju należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go do hotelu zgodnie z instrukcja na formularzu. Formularz znajduje się TUTAJ.

Inne hotele

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy link wyodrębnionymi miejscami noclegowymi w pobliżu wydarzenia. W celu ułatwienia wyboru prosimy o zaznaczenie : Odległość od – siedziba firmy – Conference venue. Link: https://www.hrs.de/web3/?clientId=cGxfX2VuZXJnZXR5a2F3aWF0cm93YQ,1

Inne

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi będzie dostępny dla wszystkich uczestników Konferencji Offshore Wind

Materiały

Wszystkie materiały, prezentacje oraz zdjęcia z Konferencji Offshore Wind zostaną udostępnione na stronie internetowej wydarzenia. Wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają maila z indywidualnym loginem i hasłem do strefy dla zalogowanych, gdzie będą mogli pobrać materiały.

Tłumaczenie

Podczas konferencji zapewniamy tłumaczenie symultaniczne w języku polskim i angielskim.