, Warszawa

Konferencja Offshore Wind Poland 2024

127Dni
17Godziny
06Minuty
32Sekundy

O wydarzeniu

Polska europejskim hubem morskiej energetyki wiatrowej

Największe wydarzenie w Polsce poświęcone morskiej energetyce wiatrowej! Zarejestruj się już teraz, aby zdobyć cenne insighty z branży, rozszerzyć swoją sieć kontaktów i śledzić na bieżąco rozwój polskiego sektora offshore!

•    2 dni debat i paneli dotyczących przyszłości offshore w Polsce
•    okazja do nawiązania współpracy biznesowej
•    autorskie analizy raportów i opracowań
•    tematyczne dyskusje przy okrągłych stołach

To znakomita okazja do rozmów o kluczowych wyzwaniach i koniecznych zmianach, które zapewnią dynamiczny i konkurencyjny rozwój rynku offshore. Budowa projektów I. fazy, aukcje offshore w fazie II., udział local content w inwestycjach MFW, sieci transgraniczne czy pozyskiwanie kadr dla sektora – tych tematów nie zabraknie!

Potencjał energetyczny polskiej części Morza Bałtyckiego uznawany jest za jeden z największych w Europie, sięgający nawet 33 GW. Jego wykorzystanie pozwoliłoby na zaspokojenie niemal 60% zapotrzebowania na energię elektryczną w kraju. Oznacza to, że w najbliższych latach offshore wind stanie się istotnym impulsem rozwojowym polskiej gospodarki, przy odpowiednim wykorzystaniu narodowego potencjału polskich dostawców i jak najwyższym poziomie local content.

Offshore Wind Poland to coroczne wydarzenie, w którym udział biorą czołowi eksperci, decydenci oraz przedstawiciele sektora morskiej energetyki wiatrowej. Podczas dwudniowej konferencji spotkają się inwestorzy, wykonawcy, usługodawcy, organizacje branżowe i kluczowi politycy decydujący o kształcie krajowego rynku offshore.

Zarejestruj się już teraz, aby:
•    wziąć udział w rozmowach na temat przyszłości polskim farm wiatrowych na morzu
•    poznać stanowiska i propozycje wiodących ekspertów i decydentów z branży
•    zaplanować spotkania biznesowe i poszerzyć grono swoich partnerów
•    dołączyć do aktywnych graczy na rynku offshore w Polsce!  

Spotkajmy się na Offshore Wind Poland 2024, aby wspólnie napędzać rozwój offshore w Polsce!