Rejestracja
Newsletter
Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem bieżących informacji na temat wydarzenia prosimy o wypełnienie formularza:

Patron honorowy
Marszałek zach-pom

Nawiąż nowe relacje biznesowe!

Nawiąż nowe relacje biznesowe!

Już 28 września 2018 roku odbędą się międzynarodowe spotkania B2B dedykowane europejskim przedsiębiorcom działających w branży morskiej energetyki wiatrowej.

Podczas 20-minutowych, umówionych wcześniej spotkań uczestnicy będą mogli nawiązać relacje z nowymi partnerami biznesowymi w ramach całego łańcucha dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej. 

 

Komu dedykowane są Baltic Offshore B2B Meetings?

Spotkania B2B dedykujemy przedsiębiorcom i organizacjom działającym w branży morskiej energetyki wiatrowej. Szczególnie zapraszamy do udziału firmy współtworzące łańcuch dostaw dla inwestycji w polskiej wyłącznej strefie ekonomicznej, między innymi produkujące komponenty, firmy usługowe i doradcze, firmy budowlane, transportowe i logistyczne, przemysł portowy i stocznie.

 

 Jak się umówić na spotkania?   

  • Zarejestruj się na Konferencję Offshore 2017 na stronie: http://konferencja-offshore.pl.
  • Określ profil swojej działalności uzupełniając formularz rejestracyjny dostępny on-line na stronie https://baltic-offshore-wind.b2match.io/.
  • Wybierz z kim chcesz się spotkać. Lista zarejestrowanych uczestników dostępna będzie w katalogu online na stronie internetowej https://baltic-offshore-wind.b2match.io/
  • Indywidualną agendę spotkań otrzymasz na swój adres email na kilka dnia przed wydarzeniem.    

Rejestracja na spotkania B2B trwa do 17 września 2017 r. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. 

Zapraszamy do rejestracji online na Konferencję Offshore 2017!